TERRA incognita

TERRA incognita

TERRA incognita — українська компанія з виробництва туристичного спорядження. Заснована наприкінці 2005року у Києві. На 2013 рік дилерська мережа охоплює понад 44 міста України з більше ніж 100 магазинами.

Компанія «Terra Incognita» була заснована колишніми співробітниками української компанїї виробника ТОВ Едвенчер або "Adventure". Починаючи з 1993 коли було створено Едвенчер, компанія мала два головних напрямки у виробництві: надувні човни та туристичне спорядження, яке якраз і очолювали засновники «Terra Incognita».

Власниками «Terra Incognita» було розроблено та запущено у виробництво понад 60 моделей міських і туристичних рюкзаків та сумок, понад 15 моделей наметів та спальних мішків і більше ніж 30 моделей туристичного одягу та аксесуарів. Есксперементальний цех та головне виробництво всього туристичного спорядження знаходилось в м.Київ.

З часу заснування, компанія «Terra Incognita» самотужки займається розробкою та випуском експерементальних моделей майже всіх товарів які випускаються під її маркою. На данний час компанія не має власного серійного виробництва в Україні, все серійне виробництво відбувається на фабриках в Китаї.

В данной категории товаров нет